Обробка дерева - VACSER

Industrial technics & technology
UA

Animated textheadlineswords

UA
Перейти до контакту


ОБРОБКА ДЕРЕВАДеревина є надзвичайно м'яким матеріалом, з яким завжди слід звертатися з обережністю, що б запобігти подряпинам або пошкодженню, незалежно від стадії його обробки. Ви з легкістю зможете захоплювати, піднімати і переносити об'єкти, як ніби вони самі по собі парять в повітрі.

ОСП, МДФ і ДСП

Як Ви зазвичай переміщує великі ОСП або деревостружкові плити?
Це вимагає декількох співробітників і різних маніпуляцій в процесі транспортування
важких і громіздких об'єктів з точки А до точки Б?
Завдяки вакуумним підйомникам AERO-PORO, такі проблеми тепер є історією!
Тепер ваш робочий процес можна зробити набагато ефективніше, додавши підйомник AERO-PORO. Оператор підйомного пристрою може самостійно піднімати, транспортувати, повертати і вивантажувати заготовки. Безпечно, без пошкоджень і самостійно.
Наші захвати AERO-PORO, адаптовані до ваших вимог, можуть легко транспортувати дуже великі панелі і можуть навіть створювати надійний рівень вакууму при роботі з пористими матеріалами.Для просмотра оборудования
перейдите по ссылке:
_______________________________

Балки та дошки

Транспортування дуже довгих і дуже важких дерев'яних дощок завжди була однією з найскладніших завдань, пов'язаних з обробкою деревини.
VACSER робить цю важку задачу схожим на гру дитини з вакуумним підйомником AERO-TIMBER.
При використанні AERO-TIMBER, встановленого на вашому крані, потрібно тільки одна людина, щоб транспортувати наддовгі дошки всюди, де вони потрібні.
Блоковані трикамерні вакуумні пластини гарантують, що дошки різної ширини і ваги можуть бути оброблені без будь-якого перемикання.
Таким чином, багатовікова проблема практично зникає в повітрі.
Для просмотра оборудования
перейдите по ссылке:
________________________________

Сходи та драбини

Підйомники VUSS пропонують оптимальне рішення для будівельників сходів, коли мова йде про обробку стрингерів. Можливо переносити різні дерев'яні і меблеві елементи, без додаткового встановлення обладнання, оскільки VUSS адаптується до контурів кожної заготовки. Немає необхідності в налаштуванні, завдяки чергуванню системи всмоктування. Запатентована система клапанів забезпечується безпечним і надійним управлінням, навіть якщо переміщувані об'єкти мають отвори або розриви між елементами. Коли інші вакуумні підйомники зазнають невдачі, підйомник VUSS демонструє свої сильні сторони.Для просмотра оборудования
перейдите по ссылке:
_______________________________VUSS
___________
Вакуумний захват в процесі роботи
з різними дерев'яними елементами


Вигнуті і прямі заготовки

Дерево - натуральний продукт, який змінюється після розпилювання. При зберіганні деревина все ще набухає і деформується.
VACSER представляє дві тонкі, вільно висять пластини, це дозволяє регулювати захоплення деформованої заготовки. Навіть високо деформовану деревину можна легко і швидко транспортувати.

Для перегляду обладнання
перейдіть за посиланням:
_________________________________

Поворотний захват для дерев'яних елементів до 1800 кг

Вакуумний захоплення для дерев'яних плит розміром 13.000 мм і власною вагою 1800 кг, оснащений електронною системою оповіщення для управління вакуумом і основним напругою.

Для перегляду обладнання
перейдіть за посиланням:AERO 500/8R-180°
___________________________
Вакуумний захват індивідуальної
комплектації для великих дерев'яних об'єктів
Назад до змісту