Пластини і поверхневі захвати - VACSER

Industrial technics & technology
UA

Animated textheadlineswords

UA
Перейти до контакту
 Вакуумні пластини і поверхневі захвати

Вакуумні пластини, що представляють компанії VACSER, доступні в багатьох варіантах і варіаціях виконання:
з універсальною гнучкістю, подвійний підвіскою, з кнопковим або розподільними клапаном.
Комплекти розроблені з сумісними елементами, болти підвіски і хрестові затискні деталі, різних розмірів, для кріплення всмоктуючої пластини до існуючих фермам; додаткові спеціальні плечики; кріплення під центральний або бічній вакуумний джерело; з функцією швидкої і простий заміною ущільнювача. Однак ж одиночна або багатокамерна система з вбудованою розділової камерою (розділовий блок).
Форма варіюється від круглих і овальних присосок до спеціальних форм. На додаток, комплектуються широким спектром різних ущільнювачів для всмоктуючих пластин, які завдяки своїй формі і використовуваному матеріалу забезпечують високу ступінь індивідуальної адаптації до відповідних вимог.
 Пластини круглі Ø от 92 до 920 мм

тип від AL 110 R до 250R з гумовою прокладкою, канавками і короткою ущільнювальної кромкою були спеціально розроблені для гладких деталей, таких як листовий метал, скло, дерево з покриттям, оргскло, пластик або натуральний камінь.
Присоски типу від AL 120R до 270R з гумовою прокладкою з канавками і довгою ущільнювальної кромкою використовуються, коли заготовки злегка зігнуті, при невеликій різниці в висоті або в поєднанні зі сферичними опорними плитами в якості запобіжного проти сили адгезії «ефект відшаровування».
Присоски AL 300L - 920L з великим внутрішнім об'ємом і довгою плотнітельной кромкою особливо підходять для злегка шорстких заготовок, як наприклад: хвилястий листовий метал, дерев'яні панелі. Захоплення заготовок з нерівною поверхнею вимагає лише невеликого контактного зусилля.

Для підбору комплектуючих
перейдіть за посиланням:

 Пластини овальні

призначені для вузьких, подовжених заготовок, особливо для труб і круглих вантажів.

Для підбору комплектуючих
перейдіть за посиланням:
____________________________
 Пористий ущільнювач в шнурі

ідеально підходять для текстурованих листів. Може використовуватися на відкритому повітрі і добре підходить для нерівних поверхонь.

Для підбору комплектуючих
перейдіть за посиланням:
____________________________
Пористий ущільнювач в шнурі

 Поверхневий захват VUSS

Не тільки нерівномірні, текстуровані поверхні, але і невизначені позиції вантажу і різні розміри можуть бути легко підняті за допомогою поверхневого захоплення VUSS.
Незалежно від галузі: VUSS присоска (VUSS = Vacuum Unit Sensing System) тепер дозволяє використовувати для захоплення будь-які поверхні і матеріали.
Режим роботи і спеціальні функції:
Конструкція поверхневого захоплення.
Основний принцип досить простий: робот не піднімає вантаж, а засмоктує його. Він не повинен бути запрограмований щодо вантажу на прогалини, нахили або состоітавленія з декількох частин. Завдяки VUSS захоплення, який тепер може включати і вимикати безліч невеликих точок всмоктування за допомогою клапанів потоку, завжди створюється вакуум, і вантаж можна безпечно і повністю автоматично переміщати в пункт призначення.
Незалежно від того, чи є піддон банок повним або неповним, дерев'яні дошки лежать вільно поруч один з одним, або кожна заготовка має індивідуальний розмір: з поверхневим захопленням VUSS не просто можна захоплювати нерівномірно структуровані поверхні, але і вантажі різних розмірів. Понад 100 можливих варіацій системи захоплення, також дозволяють адаптуватися до ваших матеріалів і задачам. Просто об'єднайте існуючі роботи з поверхневим захопленням VUSS і створіть оптимальне спільне рішення для вашої компанії. Пристрій окупиться в найкоротші терміни.
Для системи VUSS використовуються тільки високоякісні, довговічні матеріали, які на додаток до економії часу також значно скорочують час настройки для роботів, тим самим роблячи процеси ще більш рентабельними.
 Всі переваги з першого погляду

- Запатентована система вакуумних клапанів, знижує споживання енергії до 50%.
Модульна конструкція дозволяє використовувати індивідуальні, спеціальні, для конкретного застосування, системи вакуумного захоплення.
Висока швидкість циклу.
Безпечний і стабільний підйом без забруднення - виняток пов'язаної з цим втрат потужності. М'яка транспортування без навантаження на об'єкти. Таким чином, без шкоди для поверхонь.
- Гнучкість - система піднімає різні об'єкти без перепрограмування або зміни інструменту, наприклад, не тільки заготовки, але також, при необхідності, европоддони або картон в якості проміжних шарів і т. Д.
- Більш висока додана вартість, вимірна економія витрат і більш короткий час настройки завдяки інтелектуальним системних рішень.
- Підходить як для автоматизованого використання з роботами, так і для ручного управління оператором.
Назад до змісту