Присоски - VACSER

Industrial technics & technology
UA

Animated textheadlineswords

UA
Перейти до контакту
 Присоски для різних матеріалів

Присоски представлені компанією VACSER охоплюють дуже широкий спектр загальногалузевих вимог і завдань. Залежно від застосування використовуються різні типи, матеріали і розміри.
Кожна з цих конструкцій має певні властивості і, отже, індивідуальними перевагами, які корисні для передбачуваного використання. Таким чином, вибір присоски завжди залежить від конкретного застосування.

 Плоскі присоски

дуже добре підходять як для рівних, так і кілька вигнутих, гладких поверхонь.
Вони володіють високою природною стабільністю в стані утримування. Плоскі присоски підходять
і для вертикального використання.


Для підбору комплектуючих
перейдіть за посиланням:
____________________________
 Сильфонні присоски

призначені для універсального використання, наприклад, для картону, дерев'яних дощок, металевих листів, і т.д. Еластичністю присоски можна вирівнювати невеликі шорсткості і відмінності висот. Ефект піднесення виникає при всмоктуванні через складок. Особливо добре використовуються сильфонні присоски, якщо необхідно транспортувати чутливі, м'які, косі, вигнуті або зігнуті деталі. Для з'єднань пропонуються на вибір різні приєднувальні ніпеля. Сильфонні присоски підключаються, як правило, тільки на приєднувальний ніпель.

Для підбору комплектуючих
перейдіть за посиланням:
______________________________

 Овальні присоски

представлені як в плоску форму, так і з витяжним хутром. Його призначення обумовлено необхідністю пеціфіческіх якостей. Їх зазвичай використовують для вантажів з порівняно вузькою поверхнею.


Для підбору комплектуючих
перейдіть за посиланням:
_____________________________
Назад до змісту